TEKLİF FORMU

Wordpress Destek Hizmeti

 

 

Wordpress ile İster Yeni Kurumsal Web Sitenizi Yapalım, İsterseniz Var Olan Web Sitenize Destek Verelim!


WordPress’de destek  ihtiyacı olan kurumsal firmalar ve kişiler için en iyi wordpress teknik destek ve bakım hizmetlerini hızlı bir şekilde sağlamak için buradayız. Ekibimiz bu alanda uzun zamandır deneyim sahibidir. WordPress uzmanı ekibimizle sizlere destek oluyoruz. 

WordPress sitenizdeki hataları, sorunları ve problemleri kısa zamanda çözüyor, aylık wordpress bakım ve teknik destek hizmeti ile  projelerinizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. 

 

Wordpress Sitenizde Hangi Web Hizmetine İhtiyacınız Var?

 • Wordpress ile yapılmış Sitenizi Güncelleme Hizmeti

 • Wordpress ile yapılmış Sitenizin tasarımını değiştirme, yeni tasarım yapma

 • Wordpress ile yapılmış Sitenizde oluşan sorunları düzeltme

 • Wordpress ile yapılmış Siteniz SEO optimizasyonu

 • Sitenizi içerik ve fonksiyonel açıdan geliştirme

 • WordPress Kurulum Hizmeti

 • WordPress Tema Kurulumu hizmeti

 • WordPress Ücretli Tema Düzenleme

 • WordPress Tema Geliştirme Hizmeti

 • WordPress Site Hızlandırma Hizmeti

 • WordPress Site Taşıma

 • WordPress Bakım Hizmeti

 • Kurumsal WordPress Danışmanlık Hizmeti

 • WordPress Google Seo

 

Wordpress Web Sitesi Projelerinizde İnter Yazılım ile Çalışmanın Avantajları

Wordpress ile Kurumsal web site tasarımı tamamlandıktan sonra içerik planlaması, SEO İçerik Yönetimi,sosyal medya yönetimi, WordPress güncellemeleri, kullanıcı deneyimi gibi alanlarda çalışmalar devam etmektedir.

Var olan wordpress sitenizde bu bahsettiğimiz alanlarda eksikler olduğunu düşünüyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Her web sitesinin ziyaretçi kazanma amacı vardır. Doğru içerikle hedef kitlenize ulaşmanız için SEO uyumlu blog yazıları  ve içerikler ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

WordPress Sitesi olan her kurum için tema geliştirme, siteyi hızlandırma, hata ve sorunların saptama ve giderme , düzenli içerik üretme, arama motoru optimizasyonu  ile anahtar kelimelerde Google aramalarında daha ön sıralarda gelme çok önemlidir. Wordpress dünyasının avantajlarından yararlanırken, sitenizin hedeflerinizi uyması ve kurumsal duruşunuza uygun olmasını gözardı etmeyin.  

WordPress Web siteleri destek ajansı olarak, web sitelerinizin tasarım sürecinden, içeriklerin yerleştirilmesine ve düzenli takibine kadar her alanında profesyonel WordPress ekibimizin  ile çalışmak için bize arayın.


Wordpress Kurumsal Web Tasarım Desteği

Kurumsal web sitenizin modern, şık görünümlü, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, hızlı ve dinamik olması önemlidir. Sıfırdan web sitesi kurulumu yaptırmak isteyen müşterilerimiz için en uygun web tasarımı çözümlerini sağlıyoruz.

Wordpress site kurulumu, responsive tema  geliştirme, eklenti ayarları, Arama Motoru optimizasyonu ve güvenlik optimizasyonu gibi tüm ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Hayalinizdeki web sitesine sahip olmanız için hemen bize ulaşın!
 

Mevcut Web Sitesi içeriğini Taşıyarak Sitenizi Yeniliyoruz.


Hangi teknoloji ile yapılmış olursa olsun mevcut web sitenizi yenilemek ve Wordpress’e geçmek mi istiyorsunuz? Eğer mevcut web sitenizden memnun değilseniz, web sitenizi güvenli şekilde Wordpress’e taşıyor ve eşsiz tasarıma sahip, kullanıcı deneyimi yaşatan, modern bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.
 

Wordpress Web Sitelerinize Özel SEO Desteği - Hizmeti

Arama Motoru optimizasyonu Google ve diğer arama motorlarına göre sitenizin hazırlanması demektir. SEO danışmanlığı hizmeti, çok kapsamlı ve detaylı çalışmalarla yürütülen bir süreçtir.

Rakiplerinizin önüne geçmek için mutlaka uzman bir Arama Motoru optimizasyonu firması ile çalışmanız gerekir. Harika tasarıma sahip bir web sitesine sahip olsanız bile, içerikleriniz ve Wordpress sitenizin teknik altyapısı Arama Motoru optimizasyonu standartlarına uygun değilse, ziyaretçilere ulaşmanız çok zor olmaktadır.

WordPress için geliştirilen All in SEO, Yoast SEO, Rank Math gibi profesyonel Arama Motoru optimizasyonu eklentilerini sitenize kurarak, sitenizin SEO performansını arttırır.

 

Sıkça Sorulan SORULAR

Kurumsal Web Tasarımı, sitenizin içeriğine, fonksiyonelliğine, farklı dilllerde oluşturulmasına göre farklı sürelerde tamamlanmaktadır. Kesin süre için projelendirme şarttır. Ortalama bir kurumsal web sitesi tasarımı, 15-20 iş günü almaktadır. Fuar veya benzeri organizasyonlarınız olduğu durumlarda ekibimiz mesai yaparak sizin istediğiniz sürede projenizi bitirebilir.

Kurumsal Web sitesi tasarımı, şirketinizin kurumsal kimliğine göre tasarlanmış, şirketimizle ilgili bilgilerin, hizmetlerin, ürünlerin yer aldığı web sitesidir. Her web sitesi kurumsal duruşu yansıtmayabilir. ancak nasıl göründüğünüz, müşterilerin siteye girdiğin ilk algıları çok önemlidir. Web sitesi size müşteri kazandırabilir ya da ziyaretçiler siteye girer girmez sayfayı kapatabilir. Bu açıdan kurumsal web sitesi tasarımı aslında çok şey ifade eder. Kurumsal durultan uzak, eksik içerikli bir web sitesi sizi rakiplerinizin arkasında bırakabilir

 

Akıllı telefonlardan önceki dönemlerde web siteleri sadece PC lerden ziyaret ediliyordu. Ancak zaman içinde akıllı telefonlar ve tabletlerin kullanımı arttı. Özellikle son yıllara baktığınızda mobilden gelen ziyaretçilerin toplam ziyaretçilerin %80-90 nına ulaştığını söyleyebiliriz. Bu yüzden web sitesi tasarımı mutlaka farklı mobil cihazlarda da düzgün görünecek ve kolayca dolaşılabilecek şekilde tasarlanmalıdır. İnter, tüm projelerini mobil uyumlu olarak yapılandırmaktadır. Siz de web sitenizin mobil uyumlu olduğundan hatta uyumdan da ötede mobil cihazlarda çok rahat ve hızlı kullanılabildiğinden emin olmalısınız.

 

Tabiki evet. Öncelikle web sitesini tüm içerikleri girilmiş, sizden gelen revizeler yapılmış halde teslim ediyoruz. 2 adet admin panel eğitimi veriliyor. Sonrasında da dilediğiniz zaman telefon veya email ile destek alabilirsiniz.

 
TÜMÜ

Yorumlar

Op. Dr. Hasan Hüseyin Arslan
Fatma Özgün Apaydın/ Florame Türkiye Kurucu Ortak ve Genel Müdür
OKTAY KAYA - BETSAN Yönetim Kurulu Başkanı
Net Floorcovering Pazarlama Direktörü M. Bora Bandak
Suare Smokin Kurucu Ortağı İlker Çaha
Sistem Tıp Laboratuvarı Kurucu Ortağı Seda Yerlikaya
TÜM YORUMLAR

Referanslar

Hizmetlerimiz

Biz Neler Yapıyoruz!

Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama alanında hizmetler vermektedir.